• Hermes Terre D Hermes Edt 100 Ml Erkek Parfüm

Hermes Terre D Hermes Edt 100 Ml Erkek Parfüm

Hermes Terre D Hermes Edt 100 Ml Erkek Parfüm

% 20 indirim
999,00 ₺
799,00 ₺

Ücretsiz kargo


Satıcı - kokucenneti

Aynı gün kargoya verilir.


Paylaş:

Hermes Terre D Hermes Edt 100 Ml Erkek Parfüm özellikleri:

Ürün hakkında detaylı bilgi almak ve soru sormak için SORU SOR butonuna tıklayarak satıcıdan destek alabilirsiniz.

Hermes Terre D Hermes Edt 100 Ml Erkek Parfüm için satıcı açıklaması

Hermes Terre D Hermes Edt 100 Ml Erkek Parfüm
 
Hermes Terre D’Hermes Edt 100 Ml Erkek Parfümü
 
Cilt Tipleri
Tüm cilt tipleri için uygundur. Ürün Özellikleri
Esans:Oryantal Cennet ve yeryüzünü bir araya getiren bitki ve mineral kokusu.. Turunçgil vurgusunu, çakmak taşının mineral notalarını, bitki ve baharatlar ile harmanlar. Şefkatli ve kararlı erkekler için tasarlandı. Tepe Notası: Greyfurt, Portakal, Çakmak Taşı, Sardunya Yaprakları Kalp Notası: Biber, Paçuli, Misk, Vetiver, Sardunya
Dip Notası: Sedir, Aselbent, Değerli Odun Harmanı Ürün Avantajları
Günlük kullanıma uygundur. Ürün Kullanımı
Temiz tene ve kıyafete istenilen sıklıkta uygulanır.
 
 

Ünlü Fransız moda evi Hermes in 2006 yılında satışa sunduğu Hermes Terre D Hermes Edt 100 Ml Erkek Parfüm, ezber bozan notaları ile dünya çapında birçok ödül kazanmıştır. Bütün gün teninizde ve giysinizin üzerinde kalıcı bir etki yaratarak mekan değişimine karşı aşırı direnç gösterir. "Hermes in Toprağı" isimli bu ürüne Paris, New York ve Londra sokaklarında sıklıkla karşılaşabilirsiniz.

Ürün Avantajları

 • İçerisinde hiçbir hayvansal materyal bulunmayan parfüm uzun süre kalıcı etki yaratır.
 • Tamamen doğal mineraller ve bitkisel ürünlerden üretilmiştir.
 • Etrafınızdakiler üzerinde güçlü ve unutulmaz bir etki bırakan Hermes Terre D Hermes Edt 100 Ml Erkek Parfüm, size özgün bir koku yaratır.
 • Vetiver özünün ağırlıklı esans olarak kullanıldığı ürün, kalıcıklık ve farkedebilirlik açısında oldukça başarılıdır. 

Bitkisel Esansların Ahenkli Dansı

Alışılagelmiş parfümlere tepki olarak, nadir bulunan baharat ve meyve esanslarının ahenk içinde birleştirilmesi ile meydan gelmiştir. Hermes Terre D Hermes Edt 100 Ml Erkek Parfüm içeriğinde portakal çiçeği, karabiber, çakmaktaşı, paçuli vanilya ve benzoin gibi saf bitkisel esanslar kullanılarak üretilmiştir. "Hermes in Toprağı" karakteristik ve hafızaya kazınan bir kokuya sahip olmak isteyen kararlı erkekler için özel olarak Fransız kalitesi ile üretilmiştir. Tonları arasında odunsu, bitkisel ve mineral notalarının bulunduğu Hermes Terre D Hermes Edt 100 Ml Erkek Parfüm, yağmur sonrası ortaya çıkan toprak kokusuna benzemektedir. Kış ve sonbahar mevsimlerinde kullanılması tavsiye edilmektedir. Üst nota olarak bilinen tepe notası, parfümün sıkıldığı an duyulan ilk kokudur ve en uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Terre d Hermes in ilk sıkıldığı esnada ortaya çıkan esanslar arasında greyfurt, portakal, çakmak taşı, sardunya yaprakları bulunur. Etkisi saatlerce süren orta nota aynı zaman "kalp notası" ismi ile de anılır. Biber, paçuli, misk, vetiver ve sardunya esanslarının kullanıldığı Hermes Terre D Hermes Edt 100 Ml Erkek Parfüm, sabah kullanımının ardından gün boyunca bu notalarda gezer. Son olarak bu parfümün ertesi gün üzerinizde kalacak etkisi, diğer bir adıyla dip notası, sedir, aselbent ve değerli odun harmanından oluşur. 

Akıllarda Yer Edinen Kalıcı Parfüm

Ana teması toprak ve ekşi turunçgillerden ilham alınarak hazırlanmıştır. Yoğun narenciye ve sonrasında ortaya çıkan tatmin edici toprak kokusu dünya üzerinde en çok beğenilen esanslar arasında bulunmaktadır. Alerjik bir etki yaratmaması ve tüm ciltler için uygun ve zararsız olması bu özelliğinden kaynaklanmaktadır. Kokunun arkasındaki yaratıcı burun Jean-Claude Ellana aynı zamanda yazarlık da yapmaktadır. Kendi yorumuyla romantik ve çekici centilmenler için özel olarak üretilmiştir. Birçok ünlü parfümün arkasında ismi bulunan Jean-Claude, kendisi de Hermes Terre kullandığını bir röportajında belirtmiştir.

Hermes Kalitesi ile Özel Hissedin

İçerisinde bulunan yağmur ormanlarının odunsu kokusu ve Sevilya şehrinin portakalları, yerel üreticilerden özel olarak tahsis edilmektedir. Hermes markasının üst düzey kalitesini bir kez daha kanıtladığı Hermes Terre D Hermes Edt 100 Ml Erkek Parfüm, sizi özel hissettirir. Terre d Hermes in ödül kazanmasında en önemli rol oynayan özelliği tamamen doğal mineraller ve bitkisel özlerin kullanılması ile üretilmiş olmasıdır. Çok özgün ve seçkin bir kokuya sahip olan Hermes Terre D Hermes Edt 100 Ml Erkek Parfüm, kullanıcı yorumlarından da çok net anlaşılabileceği üzere kaldıkça güzelleşir; güzelleştikçe etkisi daha da artar. Akdeniz in narenciye kokusu ile Güney Amerika da bulunan yağmur ormanlarının eşsiz odunsu esansının harmoni içinde birleşmesi ile ortaya çıkan parfüm, sizi özel hissettirmesinin yanı sıra etrafınızdakileri derinden etkiler.   

1837 yılında Thierry Hermès tarafından Paris de kurulmuştur. 2013 yılından beri Axel Dumas tarafından yönetilen Hermes markası dünya çapında bir üne sahiptir. 

Tüm cilt tipleri için uygundur ve günlük kullanım için uygundur. Dikkatli dozlarda kullanılırsa uzun süre kullanıma uygun bir şekilde üretilmiştir. Temiz tene ve kıyafete istenilen sıklıkta uygulanır.

 

Parfüm evreni öylesine zengin alternatifli ve derin bir endüstri ki erkek tüketiciler çoğu kez dünya devi parfüm markalarının tüm lansmanlarını takip etmekte ve kendilerine en yakışacak kokuyu seçmekte çok zorlanıyorlar. İsabetli seçilmiş bir kokunun tüm algılanışlarını anında değiştireceğini bilen stil sahibi erkekler, ideal kokuyu seçme zorluğunu dünya parfüm endüstrisinin en özel statülü erkek parfümlerinden Hermes Terre D’Hermes Edt ile aşıyor.

Hermes Terre D’Hermes ile Teninde Bir Sanat Eseri Taşımak

Hermes Terre D Hermes Edt 100 Ml Erkek Parfüm, Fransız moda devi Hermes tarafından 2006 yılında dünya kamuoyuna tanıtıldığı günden itibaren, çok sayıda ünlü ve popüler parfümün elde edemediği çok özel bir sükseyi ve konumu elinde tutuyor. 25-45 yaş grubu, stil sahibi ve rafine bir parfüm gustosu olan erkek tüketicilerin parfümlerinde görmek istediği özellikler özgünlük, çarpıcılık, hafızaya kazınma ve güçlü etki yaratma olarak sıralanıyor. Tüm bu beklentilere başka hiçbir parfümün yapamadığı şekilde cevap veren Hermes Terre D’Hermes Edt sarsıcı,  benzersiz bileşenleri ve sıra dışı kokusuyla ödül üstüne ödül alıyor. Bu çok seçkin parfümün yaratıcısı dünyaca ünlü parfümör Jean Claude Ellana, Hermes Terre D’Hermes Edt’nin bir sanat eseri konumunda olduğunu ve onu yarattığı tarihten itibaren başkaca bir parfüm kullanamadığını kaydediyor.

Bunca Ünlü ve Popüler Erkek Parfümü İçinde Niçin Hermes Terre d’Hermes Edt’yi Seçmelisiniz?

 • Baharatlı, oryantal, çiçeksi, odunsu ve turunçgil parfüm ailelerinin en nadir bulunan bitkisel bileşenleriyle ve üstün Fransız parfümü özellikleriyle kullanan erkeği toplum içinde özel ve seçkin kılıyor.
 • İçeriğinde hiçbir hayvansal öz bulunmuyor.
 • Esans özelliği itibarıyla, eau de toilette formunda olmakla beraber çok güçlü ve olağan dışı bir eau de parfum performansı sergiliyor.
 • Aldığı seçkin parfüm ödülleri, tümüyle doğal mineraller ve çok nadir bulunabilen bitkisel harmanlar içermesinden kaynaklanıyor.
 • Hafızaya kazınma, çevreyi derinden etkileme ve manyetik bir etki yaratma özellikleriyle seçkin ve büyüleyici olarak nitelendiriliyor.

Efsanevi Hermes Terre D’Hermes Edt’nin Ödüllü ve İksirsi Özel Formülü

Ününü yansıtan siyah, karizmatik ve seçkin kutusu içinde, şık ve kullanışlı mıknatıslı kapağıyla sunulan Hermes Terre D’Hermes Edt, narenciye özlerini ve bitkisel harmonisini ortaya koyan açık renk iksirsi esansıyla dünya erkek parfümleri literatüründeki benzersiz konumunu koruyor.

 • Tepe notalarında: Portakal, greyfurt, sardunya ve çakmak taşı özleri
 • Orta notalarda: Biber, paçuli, misk ve vetiver
 • Dip notalarda: Değerli odun harmanı, sedir ve aselbentten oluşan çok güçlü formülüyle, mineralliği, bitkiselliği, baharatsılığı ve meyvemsiliği ile popüler erkek parfümlerinden sıyrılan Hermes Terre D’Hermes Edt, tek kullanımdan sonra vazgeçilmesi olanaksız bir stil bütünleyicisine dönüşüyor.

Hermes’i Lüksün  Olmaya Götüren Marka Serüveni

1837’de Thierry Hermes tarafından, 19. yüzyılın elit faaliyeti olan lüks at biniciliği aksesuarları alanında faaliyet göstermek üzere kurulan Hermes, fabrikalarının başarısı ve deri ürün kalitesiyle büyük bir repütasyon elde ediyor. Avrupalı aristokratlar ve devlet adamlarından oluşan elit bir müşteri portföyü yaratan Hermes, 1914’den itibaren markanın başına geçen torun Hermesler sayesinde sanayi devrimi dönüşümüne uyumlanarak büyüyor. Otomobil kullanımının yaygınlaşması ve bireysel seyahatlerin artması üzerine, Hermes otomobil sahibi olan elit müşteri kitlesine çok seçkin ve ultra lüks valiz setleri ve çantalar sunarak bugünkü “Hermes lüksü” kavramını yaşama geçiriyor. Hermes modaevi bugün tüm dünyada çantalar, fularlar, valizler ve parfümlerde üstünlüğün, seçkinliğin ve kült ürünlerin başlıca adresi olarak marka yolculuğuna devam ediyor.

Hermes Terre D’Hermes Edt Nasıl Kullanılmalı?

Bitkiselliğiyle, Akdeniz aromalarını Güney Amerika yağmur ormanlarının ferah ve odunsu notalarıyla seçkince harmanlayan Hermes Terre D’Hermes Edt, banyo sonrası kuru ve temiz ten üzerine püskürtülerek uygulanıyor. Nabız noktalarına, boyun, ense, göğüs kafesi ve giysiler üzerine sıkılarak ovuşturmadan kullanılması gereken Hermes Terre D’Hermes’in çok güçlü esansı nedeniyle fazla yoğun kullanımlardan kaçınılması öneriliyor. Hayvansal özler içermeyen antialerjik özel yapısıyla tüm cilt tipleri tarafından rahatlıkla kullanılabilen bu elit parfüm, günlük yaşamın temposu içinde seçkinlikten taviz vermeyen şehirli erkeklerce büyük beğeniyle kullanılıyor. Siz de popüler ve benzerleri fazlaca görülmüş erkek parfümleriyle yetinmek istemiyor ve tek bir seçkin parfüm sahibi olmak istiyorsanız, Hermes Terre D’Hermes Edt’yi bugün edinebilir; özel ve gusto sahibi bir erkek oluşunuzu kokunuzla yansıtabilirsiniz. 

      

 
 
 
Koku Tipi Baharatlı, Çiçeksi, Odunsu, Oryantal, Turunçgil
Parfüm Mililitre 100 ml
Parfüm Türü EDT

Teslimat Detayları:

Bu ürün 25/4/2024 tarihine kadar kokucenneti tarafından kargoya verilir.

İade ve Değişim Hakkınız:

 • Güvenli ödeme sistemimiz sayesinde önce ürünü teslim alırsın, sonra ödeme onayı verirsin. Paran hep güvende kalır.
 • Lazimbana.com' dan aldığınız ürünleri iade etmek için kanunların belirlediği gibi cayma hakkınız var(iadesi mümkün olmayanlar hariç).
 • Gelen ürünü farklı bir model veya renkle değiştirebilirsiniz.
 • Satıcının anlaşmalı kargosu ile ücretsiz iade yapabilirsiniz.
 • Değişim veya iade için satıcıya 'Soru Sor' butonundan ulaşın.

Bu ürüne Lazımbana' nın güvenli ödeme sistemi ile hemen sahip olabilirsiniz. Ürünü satın almak için sepete ekleyebilirsiniz.

Lazimbana.com Taksit Avantajları
# Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 416,52 ₺ 833,04 ₺
3 281,94 ₺ 845,82 ₺
4 214,07 ₺ 856,29 ₺
6 146,30 ₺ 877,78 ₺
9 100,94 ₺ 908,46 ₺
12 78,12 ₺ 937,39 ₺
Lazimbana.com Taksit Avantajları
# Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 415,96 ₺ 831,92 ₺
3 281,43 ₺ 844,30 ₺
4 213,59 ₺ 854,37 ₺
6 145,86 ₺ 875,14 ₺
9 100,52 ₺ 904,71 ₺
12 77,71 ₺ 932,51 ₺
Lazimbana.com Taksit Avantajları
# Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 415,96 ₺ 831,92 ₺
3 281,43 ₺ 844,30 ₺
4 213,59 ₺ 854,37 ₺
6 145,86 ₺ 875,14 ₺
9 100,52 ₺ 904,71 ₺
12 77,71 ₺ 932,51 ₺
Lazimbana.com Taksit Avantajları
# Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 416,52 ₺ 833,04 ₺
3 281,94 ₺ 845,82 ₺
4 214,07 ₺ 856,29 ₺
6 146,30 ₺ 877,78 ₺
9 100,94 ₺ 908,46 ₺
12 77,90 ₺ 934,83 ₺
Lazimbana.com Taksit Avantajları
# Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 415,96 ₺ 831,92 ₺
3 281,43 ₺ 844,30 ₺
4 213,59 ₺ 854,37 ₺
6 145,86 ₺ 875,14 ₺
9 100,52 ₺ 904,71 ₺
12 77,71 ₺ 932,51 ₺
Lazimbana.com Taksit Avantajları
# Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 416,48 ₺ 832,96 ₺
3 281,78 ₺ 845,34 ₺
4 213,85 ₺ 855,41 ₺
6 146,03 ₺ 876,18 ₺
9 100,64 ₺ 905,75 ₺
12 77,80 ₺ 933,55 ₺
Lazimbana.com Taksit Avantajları
# Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 415,32 ₺ 830,64 ₺
3 281,43 ₺ 844,30 ₺
4 213,59 ₺ 854,37 ₺
6 145,86 ₺ 875,14 ₺
9 100,52 ₺ 904,71 ₺
12 77,71 ₺ 932,51 ₺

İncelediğiniz ürünle ilgili kullanıcı yorumları

 Hermes Terre D Hermes Edt 100 Ml Erkek Parfüm
Hermes Terre D Hermes Edt 100 Ml Erkek Parfüm
0.0
5 Yıldız (0)
4 Yıldız (0)
3 Yıldız (0)
2 Yıldız (0)
1 Yıldız (0)

Satıcının satışlar için aldığı yorumlar (2 Yorum)

CAROLİNA HERRERA GOOD GİRL EDP 80ML BAYAN TESTER PARFÜM Tereddüt ederek aldım piyasada birçok çakması mevcut bu fiyata orjinailini bulabileceğini sanmıyordum ama orjinal ürün geldi
Hüseyin H. 20/11/2020
Creed Aventus 100 Ml Edp Erkek Parfüm Teslimat hemen bir günde oluverdi. Bu çok memnuniyet verici, çok tşk ediyorum. Ürünle ilgili yorumuma gelirsek daha öncesinden başka markanın bu parfümün adıyla satışa sunduğu çakma ...
Gamze E. 27/2/2020