• Orgatem Orga Damla 750 G fiyatı

Orgatem Orga Damla 750 G

Çok Amaçli Bir Ürün.

Orgatem

% 20 indirim
98,00 ₺
78,19 ₺
Yorum (0) | Yorum Yap

100 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo.


Satıcı - Orgatem

En geç 3 gün içerisinde kargoya verilir.


Paylaş:

Bu ürüne bakanların inceledikleri Tümünü Gör

   ORGA DAMLA 750 GR ürünü konsantre bir üründür, çok az miktarlarda kullanılır. Dolayısı ile çok ekonomiktir.

·          ORGA DAMLA 750 GR çok amaçlı bir ürün olduğu için, evinizin tüm temizliğinde güvenle kullanabilirsiniz. Örneğin çamaşır makinesine 1 kapak (8 gr) katkı yaptığınızda, çok daha başarılı sonuç aldığınızı göreceksiniz.

·         Mutfak bankonuzu Orga Damla ile sildiğinizde, yağların ve kirlerin bankoya tutunamadığını, temizliğinin daha kolay olduğunu hissedeceksiniz.

·         Püskürtme aparatlı yarım litre suya, 3 damla attığınızda ( 10 damla 1 gramdır), sildiğiniz gözlük camının adeta gözükmez olduğunu, toz tutmadığını, çabuk kirlenmediğini fark edeceksiniz.

·         Ayrıca cam, metal, ahşap, mobilya, halı, koltuk, banyo temizliğinde de güvenle kullanabilirsiniz. Aracınızın iç ve dış tüm temizliğinde kullanabilirsiniz.

·         Tek ürünle yumuşak formüllü ve etkili olduğu için, binlerce kullanım alanını kendiniz keşfedebilirsiniz. Orga Damla ile temizlediğiniz yüzeylerde kirlenmenin geç olduğunu ve ikinci, üçüncü temizliklerin çok daha kolaylaştığını, kirlerin yüzeye tutunamadığını göreceksiniz.

·         Sıvı el sabunu ile temizleyemediğiniz, ağır yağlı ve kirli ellerinizi Orga Damla ile başarı ve güvenle temizleyebilirsiniz.

·         Orga Damla, Orga leke sökücülerle birlikte kullanılırsa, aralarındaki özel ve güçlü sinerji sayesinde, her tür lekede işinizin daha çok kolaylaştığını göreceksiniz.

CİLT DOSTU MU?

·         Ph 5,5 bir üründür, cilde dosttur. Cildi tahriş etmez, deterjanlardan kaynaklanan alerjik etkiler göstermez, son derece yumuşak ve etkili bir üründür.

·         Yüksek performanslı iyonize bileşik; temizlenmesi gereken tüm kirlilikleri pratik ve kolay bir şekilde temizler.

·         Çok amaçlı ve konsantre iyonize temizleyicidir.

·         Hijyenik bir temizlik, parlak ve lekesiz bir görüntü ile tüm kirlilikleri temizler, deoderize ederek kötü kokularını yok eder.

·         Kalıcı özel parfümü ile ferahlığı hissettirir.

DOĞA DOSTU MU?

·          ORGA DAMLA 750 GR ürünü kullanıldığı ortamdaki bakterileri uzaklaştırır.

·         Labsa, Diamonyum Fosfat (DAP), Alkol, Formaldehit (Metenal) ve Klor içermez.

·         Kök bileşik yapılara zarar vermez.

·         Doğal çevrenin korunmasına katkıda bulunur, çevre dostudur.

·         Antistatik maddeler içerdiğinden kullanıldığı her türlü alanlarda statik elektriklenmeyi önler, kirlenmeyi geciktirir.

·         Kireç oluşmasını önleyerek kullanım suyunun yumuşamasına yardımcı olur, daha az durulama suyu kullanılacağından tasarrufu sağlar.

Yorum Yaz

Yorum yazmak için önce üye olup veya giriş yapmalısınız.