• Waterox Yüzey ve Ortam Dezenfektanı 20 LT Klordioksit Bazlı fiyatı

Waterox Yüzey ve Ortam Dezenfektanı 20 LT Klordioksit Bazlı

Waterox Yüzey ve Ortam Dezenfektanı 20 LT Klordioksit Bazlı

% 6 indirim
800,00 ₺
750,00 ₺
Yorum (0) | Yorum Yap

Ücretsiz kargo


Satıcı - ciftlikmagazam 81

Aynı gün kargoya verilir.


Paylaş:

Bu ürüne bakanların inceledikleri Tümünü Gör

WaterOx Yer Yüzey Arındırıcı Solüsyon

WaterOx Yer Yüzey Arındırıcı Solüsyon, temas edilen tüm silinebilir yüzeylerin zararlı mikroorganizmalardan arındırılması için geliştirilmiş bir solüsyondur. Alkolsüz bileşimi sayesinde alkole hassas yüzeylere rahatlıkla uygulanabilir. Kimyasallarla yapılan temizlik sonrasında yüzeylerde kalması muhtemel kimyasal kalıntıların giderilmesinde etkilidir. Her temizlik sonrasında yüzeylere uygulayarak zararlı mikroorganizmalardan ve kimyasal kalıntılardan yüzeyleri arındırabilirsiniz. WaterOx yer yüzey arındırıcı solüsyonu insan ve çevre sağlığına dost bileşimi sayesinde uygulama esnasında herhangi bir koruyucu önlem almayı gerektirmez. Ortamdaki kötü kokuları yok eder. Havayı temizler ve rahat bir nefes almanıza yardımcı olur. WaterOx yer yüzey arındırıcı solüsyon ev hayvanları tarafından yüzeylere bulaştırılan ve havaya salınan zararlı mikroorganizmalar üzerinde de etkilidir. Hayvan sağlığına herhangi bir zararı yoktur, ev hayvanları barınma alanlarına ve temas ettikleri yüzeylere de güvenle uygulanabilir.


WATEROX = İNSAN SAĞLIĞINA DOST ÜRÜNLER

Waterox, insan sağlığını tehdit eden virüs, bakteri ve mantarlara karşı etkili bir dezenfektan olan klor dioksit çözeltisinden ürünler üretir. Özel formülü sayesinde geride herhangi bir kanserojen kalıntı bırakmadan doğaya karışan WaterOX solüsyonları, insan ve çevreye zararlı görünmeyen tehlikeleri güvenle ortadan kaldırır. Su arıtma tesisler, hayvan çiftlikleri, et işleme tesisleriyle havuz, depo, çocuk oyun alanları ve toplu ulaşım araçları gibi farklı alanlarda ve süreçlerde güvenle uygulanır. Yoğun Ar-Ge çalışmalarıyla kullanım alanlarını çeşitlendiren WaterOX, Sağlık Bakanlığı onaylı, biyosidal ruhsatlı bir üründür.


Aktif maddenin adı ve miktarı:

WaterOx ClO2 % 0,03 (300ppm)

Klor dioksit Cas no: 1049-04-4

*Ürün klor dioksit %3 sıvı çözeltisininseyreltilmesi yoluyla elde edilmiştir.

Klordioksit son derece etkin bir biosit olup 50 yıldan bu yana gıda endüstrisinde et, sebze ve meyvelerin dezenfeksiyonunda, şehir içme suyu dezenfeksiyonunda güvenle kullanılan, insan sağlığına dost, aktif bir bileşendir.


Kullanım şekli ve miktarı:

WaterOx yer yüzey arındırıcı solüsyonu içerdiği klordioksit bileşimi sayesinde tüm silinebilir yüzeylere özel püskürtme sistemi aracılığıyla rahatça uygulanır. Uygulamadan kısa bir süre sonra temiz bir bez yardımıyla kurulama yapılır. Kova içerisine eklenen ürün normal bez ya da mikro fiber bez yardımı ile silme veya paspaslama yöntemi ile de uygulanabilir. Kullanım sonrası durulama gerektirmez. Sürekli etki için düzenli kullanılması önerilmektedir. Kullanıma hazır üründür, ayrıca seyreltme yapmayınız.

Depolama:

WaterOx yer yüzey arındırıcı solüsyon,mümkün olan en düşük sıcaklıkta, karanlık ve kapalı ortamda muhafaza edilmelidir. Güneş ışığından koruyunuz. Ürünü, çocukların ulaşamayacağı bir yerde muhafaza ediniz. Hazır hale getirilen ürün için kullanım süresi 6 (altı)aydır. Ambalajları açılmamış ürünlerin normal koşullarda raf ömrü 1 (bir)yıldır.

Bakanlık Onayı:

Seyreltmede kullanılan WaterOx %3 klordioksit sıvı çözeltisinin Sağlık Bakanlığı Ruhsat Tarihi Numarası 2015 / 106


COVİD EL KİTABINDAN ALINTIDIR2. COVID-19 İzolasyon Alanı için Dezenfeksiyon Prosedürleri

Yer ve Duvar Dezenfeksiyonu

(1)Gözle görünür kirlilik, dezenfeksiyondan önce tamamen uzaklaştırılmalıdır; kan ve vücut sıvısı bulaşlarının temizleme prosedürlerine uyulmalıdır;

(2) Zemin ve duvarlar, yer paspaslama, püskürtme veya silme yoluyla 1000 mg/L klor içeren dezenfektan ile dezenfekte edilmelidir;

(3) Dezenfeksiyonun en az 30 dakika boyunca yapıldığından emin olunmalıdır;

(4) Dezenfeksiyon işlemi günde üç kez yapılmalı ve kontaminasyon olduğunda prosedür tekrarlanmalıdır.

Cisim Yüzeylerinin Dezenfeksiyonu

(1) Gözle görünür kirlilik, dezenfeksiyondan önce tamamen uzaklaştırılmalıdır; kan ve vücut sıvısı bulaşlarının temizleme prosedürlerine uyulmalıdır.

(2) Nesnelerin yüzeyleri 1000 mg/L klor içeren dezenfektanla veya etkili klor içeren bezlerle silinmeli; 30 dakika bekledikten sonra temiz suyla durulanmalıdır. Dezenfeksiyon prosedürü günde üç kez yapılmalıdır (kontaminasyondan şüphelenildiğinde herhangi bir zamanda tekrarlanmalıdır).

(3) Önce temiz bölgeler, daha sonra daha kontamine bölgeler silinmelidir: önce sık temas edilmeyen nesne yüzeyleri silinip ve sonra sık dokunulan nesnelerin yüzeyleri silinmelidir (bir nesne yüzeyi temizlendiğinde, kullanılmış bezi yenisiyle değiştirin). 

Yorum Yaz

Yorum yazmak için önce üye olup veya giriş yapmalısınız.