Mutfak Tartısı

Anasayfa Elektronik Mutfak Tartısı

Fiyat Aralığı

Marka

Beden / Numara

Renk

0 Ürün Listeleniyor

    Aramnıza uygun ürün bulunamadı. Lütfen yeni bir arama yapınız.
  • Açıklama
  • Diğer Kategoriler

Mutfak Tartısı

Kendi mutfağında şef olmaya aday olanların en önemli mutfak gereçlerinden biri olan mutfak tartısı ölçülü yemekler yapmanın en kolay yoludur. Mutfak şefleri için göz kararı mantığı oldukça eski bir kavramdır. Özenerek yapılan yemeklerin şefi olan mutfak tartısı son dönemlerde formuna dikkat edenlerin de kahramanı haline geldi. Kategorimizde farklı model ve seçenekleriyle beğeninize sunulan mutfak tartıları, uygun fiyatlarla sizleri karşılıyor.

Mutfak Tartısı Nerelerde Kullanılır?

Özellikle restoranlarda ve kafelerde aynı tadı veren kaliteli yemekler yapmak için kullanılan mutfak tartıları, evlerin de baş tacı olmaya başladı. Hassas dengeye sahip olması, un gibi tartıda ölçülmesi zor olan gıdaların da gramajını çıkarmanıza yardımcı olmaktadır. Özellikle otellerde ve restoranlarda müşterilere sunulan bazı lezzetlerin kıvamı ancak hassas bir ölçümle yakalanabiliyor. Bu noktada ise profesyonel aşçıların imdadına yetişiyor. Evlerde de yemeklerinde aynı kıvamı yakalamak isteyen aşçılar için bulunmaz bir nimet haline geliyor. Mutfağınızın kahramanı olacak tartılar uygun fiyatlarla sizleri karşılıyor.

Mutfak Tartısı Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mutfak tartıları, evlerde mutfakların baş köşesindeki yerini almaktadır. Ancak özellikle mutfakta çok vakit geçirenler ve dar tezgahlı mutfağa sahip olanlar için bu hassas tartıların dayanıklı ve uzun ömürlü olması gerekmektedir. Bu sebeple en kaliteli markalardan uygun fiyatlarda ürünlerin seçilmesi büyük önem taşımaktadır. Özellikle suya dayanıklı olan tartılar uzun ömürlü olmaktadır. Buna bağlı olarak mutfakta nemli bir bezle temizlendiğinde kolayca lekelerden kurtulan bir hassas tartı edinmek de önem taşıyor. Zira tartılar mutfaklarda kirlenmeye müsait gereçler arasındaki yerini koruyor. Fazla girinti çıkıntıya sahip olmayan klasik mutfak tartıları işinizi görecektir.

Bazı tartılarda bulunan farklı ölçü birimleri de işinizi kolaylaştırmaya yarayan etkenler arasındadır. Bu özellik dünya mutfağına ait lezzetleri denerken büyük fayda sağlayacaktır. Restoran ya da kafeniz için bir tartıya ihtiyaç duyuyor iseniz büyük boyutlarda bir tartı almanız kaçınılmazdır. Ancak evinizin mutfağı için seçeceğiniz tartının çok büyük boyutlarda olmasına gerek olmamakla birlikte minimal olması işinizi görmeye yetecektir. Evlerde dekorasyonun tamamlayıcısı da olabilen hassas tartılar, mutfağınız ile uyumlu renklerde olursa etkili bir sunum sağlanmaktadır.

Özellikle siyah ağırlıkta ankastre serisine sahip olan mutfaklarda kırmızı cam tartılar çok şık bir görünüm sağlayacaktır. Ayrıca mutfağınızı daha profesyonel göstermeye yardımcı olacaktır. Daha sade mutfaklar için ise cam ağırlıklı ürünlerin seçilmesi ayrıca bir şıklık sağlayacaktır. Tartı seçiminde düz ya da kase biçimindeki tartılar arasında kaldıysanız bu konuda ilk olarak ihtiyacınızı gözetmeniz önem taşımaktadır. Kase şeklindeki tartılar un ya da sıvı gıdaları tartma konusunda kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Üstelik temizlenmesi de kolaydır.

Düz elektronik tartılar ise baharatların ve baklagillerin tartımında kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Hassas tartıları seçerken marka tercihinizi de ön plana getirmek önem taşıyor. Kaliteli ve önerilen bir markanın ihtiyacınıza en uygun olan modelini almak işinizi kolaylaştırmak için yeterlidir.

Mutfak Tartısı Fiyatları

Mutfaklarda lezzetli yemekler yapmak için en büyük yardımcınız olan tartılar, marka ve modele göre fiyatlandırılmaktadır. Özellikle işletmeler için tercih edilen yüksek gramaja sahip ürünler daha yüksek fiyatlarla listelenirken, evleriniz için alacağınız minimal tartılar daha uygundur. Fiyatlar, mutfak tartısının fonksiyonel özelliklerine göre değişmektedir. Kategorimizde farklı marka ve modellere sahip olan onlarca tartı uygun fiyatlarla sizleri bekliyor. Emsan, Tefal, Sinbo, Fakir, Arnica, Premier gibi bilinen pek çok markanın modellerini görebilmeniz mümkündür. Ayrıntılı inceleme yaparak kategorimizde bulunan ürünlerden birini tek tıkla sipariş verebilirsiniz. Aynı gün kargoya verilen mutfak tartınız, iade ve değişim garantisiyle elinize ulaşmaktadır.